Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Schleich: figurki zwierząt

( ilość produktów: 264 )

Perfekcyjnie wykonane, ręcznie malowane figurki niemieckiej marki Schleich to piękne zabawki o wartości kolekcjonerskiej, które przypadną do gustu nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom. W ofercie sklepu 3xk.pl znajdziesz wiele figurek przedstawiających zwierzęta i odpowiednio wyskalowanych ludzkich bohaterów. Poza tym znajdziesz tu również mnóstwo akcesoriów, które zwiększą atrakcyjność zabawy figurkami.

Jakie zabawki marki Schleich oferujemy?

Oferta przygotowana przez nasz sklep w sposób szczególny powinna przypaść do gustu małym miłośnikom koni, zwierząt gospodarskich, leśnych i egzotycznych. W sklepie znajdziesz również oryginalne figurki Schleich prezentujące popularne gatunki dinozaurów. Największa część oferty to niezwykle różnorodne, zawsze perfekcyjnie wykonane konie Schleich, dla których firma przygotowała mnóstwo charakterystycznych akcesoriów. W sklepie znajdziesz również większe zestawy, w których prócz figurek zwierząt, znajdują się również figurki jeźdźców, pięknie odwzorowane stajnie, wybiegi czy pojazdy. Takie zabawki jak stajnia Schleich to solidne, szczegółowe, i funkcjonalne konstrukcje, które w znaczący sposób poprawią atrakcyjność zabaw figurkami.

Niezwykle szczegółowe figurki dla dzieci to znakomity pomysł na upominek, który można wręczyć dziecku przy niemal każdej okazji. Dzięki niepowtarzalności i nieprzeciętnej estetyce wykonania oryginalne zabawki Schleich można traktować jako przedmioty o wartości kolekcjonerskiej. Skorzystaj z naszej oferty i zbierz wraz z dzieckiem większą kolekcję figurek zwierząt określonego rodzaju. Naprawdę warto!

Stwórz miniaturę gospodarstwa!

Zabawki Schleich już od blisko stu lat urzekają miliony dzieci z całego świata. Niemiecka marka słynie z produkcji niepowtarzalnych figurek i dedykowanych im akcesoriów umożliwiających tworzenie wieloczęściowych zestawów przeznaczonych do zabawy m.in. w farmę. Wystarczy sięgnąć po większy zestaw bazowy w postaci domku, stajni czy innych elementów stanowiących zalążek dużego gospodarstwa, a następnie wzbogacać kolekcję o kolejne elementy. W ofercie marki znajdziesz wiele zestawów zawierających zarówno pięknie odwzorowane elementy infrastruktury wiejskiej, jak i kojarzone z gospodarstwem zwierzęta, od bydła zaczynając, a na tak drobnych stworzeniach jak myszy kończąc. Zabawki Schleich to także zestawy przeznaczone do zabawy w stadninę koni, z elementami pozwalającymi na stworzenie stajni, toru przeszkód czy wybiegu hippicznego z jego naturalnym, zminiaturyzowanym wyposażeniem. Jeśli Twoje dziecko chętnie bawi się w farmę lub kocha konie, sprawdź naszą ofertę i wybierz oryginalne zwierzątka Schleich oraz inne zabawki tej popularnej marki.

Cena
pixel