Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

CASTORLAND

( ilość produktów: 187 )

Właścicielem marki Castorland Puzzle jest założona w 1989 roku polska firma wydawnicza Castor. To wielokrotnie nagradzany producent puzzli dedykowanych szerokiemu gronu odbiorców, eksportowanych do pięćdziesięciu krajów świata. Marka słynie z produkcji puzzli spełniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa wykonania, przygotowanych zgodne z wymogami dyrektyw europejskich. To produkty wyróżniające się dużymi walorami estetycznymi, gwarantujące doskonałą zabawę na wiele godzin.

Popularne puzzle Castorland

Jeśli szukasz wymagających układanek składających się z tysięcy drobnych, idealnie spasowanych ze sobą elementów, doskonałym wyborem będą oryginalne puzzle Castorland. Firma zajmuje się produkcją trzech różnych typów układanek. Są to składające się nawet z kilku tysięcy drobnych elementów puzzle dla dorosłych – przykładem mogą być oferowane przez nasz sklep puzzle 3000 elementów lub ich nieco mniej wymagające wersje, czyli puzzle 1000 elementów. Są to także puzzle dla dzieci oraz tzw. puzzle edukacyjne. W zależności od rodzaju układanki może ona przedstawiać kolorowy rysunek, obraz lub fotografię. Tematyka puzzli jest bardzo różna, ale najczęściej są to zdjęcia prezentujące piękno natury, różnego rodzaju pejzaże, zabytki, a niekiedy martwą naturę, sztukę czy bohaterów popularnych dziecięcych bajek, gier i animacji. Na ofertę przygotowaną przez sklep 3xk.pl składają się wybrane rodzaje układanek marki Castorland Puzzle, w tym przede wszystkim puzzle dedykowane starszemu gronu odbiorców, składające się z dużej liczby drobnych elementów.

Układanie puzzli to znakomity sposób na zagospodarowanie chwili wolnego czasu, na ćwiczenie pamięci i spostrzegawczości, zdolności koncentracji i wytrwałości. Umiejętnie dobrane pod kątem stopnia trudności puzzle są ciekawym pomysłem na prezent nie tylko dla dziecka, ale i osoby dorosłej. Korzystając z naszej oferty, możesz przyjrzeć się bliżej wybranym produktom marki Castorland Puzzle. Jeśli szukasz wymagającej układanki, zamów puzzle składające się z kilku tysięcy elementów.

 

pixel