Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Lacerta: wydawca gier planszowych

( ilość produktów: 2 )

Wrocławskie wydawnictwo Lacerta to stosunkowo młody podmiot na rynku gier planszowych. Założona w 2006 roku firma specjalizuje się w przekładaniu popularnych zagranicznych gier na język polski i ich wydawaniu w naszym kraju. W jej ofercie znaleźć można mnóstwo ciekawych propozycji dedykowanych miłośnikom gier w niemal każdym wieku. Oczywiście największa część oferty dedykowana jest nieco starszym odbiorcom, młodzieży szkolnej i dorosłym.

Najlepsze gry karciane i planszowe dla wymagających

Oferta wydawnictwa Lacerta kierowana jest przede wszystkim do miłośników planszówek, którzy chętnie sięgają do nowych tytułów i czerpią prawdziwą przyjemność z pozwania unikalnych systemów rozgrywki. W ofercie wydawnictwa znajdziemy zarówno gry planszowe, jak i karciane. Są to niezwykle różnorodne tytuły, w każdym przypadku charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania składających się na nie elementów. Co ważne, oferowane przez Lacerta gry są nie tylko pięknie wydane, ale i szczegółowo opracowane. W końcu za ich wydanie odpowiadają prawdziwi pasjonaci, osoby znające się na tego typu grach i w nie namiętnie grające. Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zapoznać się bliżej z kilkoma popularnymi tytułami tego polskiego wydawnictwa. Gry Lacerta, jakie znajdziesz w naszym sklepie, to m.in. seria logicznych gier Azul, strategiczna gra rodzinna Lutecja, czy najnowsze planszówki z serii Pandemia. Wszystkie oferowane przez sklep gry to unikalna propozycja dla każdego fana planszówek. W wielu przypadkach to także doskonały pomysł na urozmaicenie niejednej domowej imprezy towarzyskiej.

Jeśli szukasz nowej, odkrywczej gry planszowej, warto zapoznać się nieco bliżej z ofertą wydawnictwa Lacerta i na bieżąco śledzić publikowane przez nie tytuły. Zachęcamy również do skorzystania z oferty przygotowanej przez nasz sklep internetowy i zapoznania się z już dostępnymi tytułami gier tego wrocławskiego wydawnictwa. W sklepie 3xk.pl czekają na Ciebie naszym zdaniem jedne z najciekawszych gier tej marki. Sprawdź nasze propozycje i wybierz coś dla siebie lub na prezent. Polecamy!

 

pixel