Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

EGMONT

( ilość produktów: 20 )

Grupa Egmont to duński koncern medialny zajmujący się szeroko pojętą działalnością wydawniczą. Polski oddział firmy specjalizuje się w wydawaniu czasopism, książek i gier planszowych dedykowanych dzieciom oraz młodzieży szkolnej. Firma działa na rynku polskim już od przeszło 30 lat. Otrzymała w tym czasie wiele branżowych nagród i wyróżnień. Jeśli zatem szukasz atrakcyjnie wydanych gier oraz książek dla dzieci, sprawdź naszą ofertę na wybrane artykuły tej marki.

Najlepsze książki i gry od firmy Egmont Polska

Działalność wydawnicza firmy skupia się na publikacji dziecięcych pism nawiązujących do popularnych kreskówek, gier i serii zabawek, dedykowanych najmłodszym odbiorcom. Najczęściej są to gry planszowe, familijne i imprezowe. W ofercie Egmont znajdziemy tytuły stworzone z myślą o potrzebach młodszych odbiorców, dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz gry wymagające większego skupienia, bardziej złożone, bazujące na skomplikowanych zasadach rozgrywki, przeznaczone dla młodzieży szkolnej i dorosłych. W ofercie przygotowanej przez sklep 3xk.pl znajdziesz oba typy gier, w tym tak popularne gry Egmont jak Ubongo, Ryzyk Fizyk czy Pan Tu Nie Stał! Oczywiście dysponujemy również bogatym wyborem książek opracowanych przez wydawnictwo Egmont. Są to przede wszystkim bajki i elementarze dla młodszych dzieci. Poza doskonałą jakością wykonania, ich cechą charakterystyczną jest niezwykle przystępny język. Dzięki temu wiele z nich może być dobrym wyborem na pierwszą lekturę dla dziecka, które dopiero uczy się czytać.

Poznaj wybrane książki i gry marki Egmont, sięgając po te, które odpowiadają zainteresowaniom oraz możliwościom poznawczym Twojego dziecka. Znajdziesz w tym miejscu produkty odpowiednie dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich. Oferujemy również bardziej wymagające gry tej marki, które mogą zainteresować starszych odbiorców. Zapoznaj się z całością naszej oferty i złóż zamówienie na wybrane tytuły.

Cena
pixel