Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Rebel

( ilość produktów: 61 )

Poznaj najlepsze tytuły gier planszowych od firmy Rebel! Skorzystaj z oferty sklepu 3xk.pl i zamów rynkową nowość lub sięgnij do klasyki w najlepszym możliwym wydaniu. To założone w 2003 roku wydawnictwo należy obecnie do jednego z największych producentów planszówek na rynku polskim. Firma zajmuje się również sprzedażą książek, komiksów i łamigłówek. Ponadto oferuje karcianki kolekcjonerskie, popularne gry figurkowe i bitewne.

Gry na każdą okazję – dla dzieci i dorosłych

Oferta wydawnictwa Rebel jest niezwykle bogata i z każdym rokiem powiększa się o nowe kategorie produktów. W zdecydowanej większości są to gry planszowe i karciane. W ofercie firmy znaleźć można mnóstwo tytułów dedykowanych młodszym odbiorcom, a także gry rodzinne, towarzyskie – imprezowe, przygodowe i strategiczne. Każdy miłośnik planszówek może wybierać spośród dziesiątek tytułów różniących się od siebie nie tylko tematyką, ale i zastosowaną mechanika rozgrywki. Bogactwo dostępnych tytułów tego polskiego wydawnictwa zostało uwzględnione również przez nasz sklep internetowy. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po wybrane gry Rebel dedykowane dzieciom, młodzieży szkolnej i dorosłym. Sprzedajemy najpopularniejsze planszówki Rebel, takie jak gry z serii Wsiąść do Pociągu, Dixit, Catan czy Splendor. Oczywiście znajdziesz tu także mnóstwo propozycji dedykowanych młodszym odbiorcom. To przede wszystkim niezwykle kolorowe, pięknie wydane, a przy tym charakteryzujące się prostymi zasadami rozgrywki gry, które umilą czas, a przy okazji pomogą w nauce podstaw matematyki czy języka polskiego.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla dziecka lub chcesz kupić imprezową grę, która urozmaici niejedno spotkanie towarzyskie, skorzystaj z naszej oferty i przyjrzyj się bliżej dostępnym tytułom gier od firmy Rebel. W sklepie czeka na Ciebie kilkadziesiąt oryginalnych planszówek, różnego rodzaju dodatki i rozszerzenia to tytułów cieszących się największym zainteresowaniem odbiorców oraz karcianki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i składania zamówień. Wybierz coś dla siebie!

Cena
pixel