Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

GALAKTA

( ilość produktów: 2 )

Miłośnikom strategicznych gier planszowych polecamy oryginale tytuły od wydawnictwa Galakta. To wyjątkowe produkcje, które zachwycają złożonością fantastycznych światów, wciągającą fabułą, rozbudowanym zestawem opcji, a przy tym dość przystępnym w odbiorze systemem rozgrywki. Daj się porwać przygodzie, odkrywaj nowe krainy, wykaż się zmysłem taktycznym i obierz strategię, która pozwoli zatriumfować nad rywalami.

Najlepsze tytuły od wydawnictwa Galakta w super cenach!

Osadnicy z Catanu to jedna z najpopularniejszych planszowych gier strategicznych ostatnich kilkunastu lat i jednocześnie preludium do niezwykle wciągającej historii stale wzbogacanej o nowe scenariusze rozgrywki. Wejdź do dziewiczego świata pełnego surowców, które możesz spożytkować na wiele różnych sposobów. Rozwijaj swoje osady, a gdy na planszy zabraknie miejsca na dalszą ekspansję, zajmij się swoimi rywalami i przejmij ich tereny. Osadnicy z Catanu i inne gry Galakta to propozycja dla wszystkich miłośników strategii i doskonała alternatywa dla elektronicznych form rozrywki. Jeśli szukasz okazji, by spędzić z bliskimi lub przyjaciółmi nieco więcej czasu, wśród oryginalnych gier od wydawnictwa Galakta z pewnością znajdziesz tytuły o interesującej Cię fabule i preferowanej formule rozgrywki. Prócz tradycyjnych gier planszowych, w ofercie przygotowanej przez nasz sklep z zabawkami, czekają na Ciebie również pochodzące z tego wydawnictwa gry karciane i towarzyskie, w tym gry inspirowane niezwykle popularnym w ostatnich latach serialem Gra o Tron. Poznaj pełną listę dostępnych tytułów, a z pewnością trafisz na coś, co przyciągnie Twoją uwagę.

Zapoznaj się z niepowtarzalnymi światami i unikalnymi systemami rozgrywki stworzonymi przez wydawnictwo Galakta i zamów jedną z klasycznych lub nowych gier planszowych tej marki. W ofercie sklepu 3xk.pl czekają na Ciebie również oryginalne gry planszowe, zręcznościowe, figurkowe i karciane wielu renomowanych producentów. Skorzystaj z okazji i zamawiaj ulubione tytuły, kupując je w niezwykle przystępnych cenach. Zapraszamy!

pixel