Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Stwórz miniaturowy świat z figurkami i akcesoriami!

2021-03-30
Stwórz miniaturowy świat z figurkami i akcesoriami!

Pobudź kreatywność Twojego dziecka i stwórz mu miniaturowy świat pełen zabawy i radości. Idealnie sprawdzą się do tego różne figurki i akcesoria, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem najmłodszych i ich rodziców.

Figurki jak z kreskówki

Jeśli Twoja pociecha lubi oglądać bajki z pewnością doceni figurkę ze swoją ulubioną postacią! W ofercie dostępne są, np. figurki Sylvanian Families. Urokliwe zwierzątka oczarowały serce niejednego dziecka. Szeroki wybór pozwala na stworzenie wyjątkowych kolekcji, np. z domkiem, lodziarnią, przedszkolem, lokomotywą lub zamkowym placem zabaw! Takie zestawy z pewnością spowodują uśmiech na twarzy Twojego malca.

Poza figurkami Sylvanian Families, w ofercie sklepu znajdziesz również figurki Strażaka Sama! Ta klasyczna bajka ma bardzo wielu fanów nie tylko wśród dzieci, ale także dorosłych. Oprócz samej postaci możesz wykupić również remizę Strażaka Sama, jego samochód terenowy, zestaw ratunkowy, a nawet helikopter ratowniczy! Ciekawym pomysłem na prezent dla Twojej pociechy może być kask Strażaka Sama lub jego rękawice i toporek. Takie gadżety sprawią wiele frajdy małemu bohaterowi!

Niesamowite akcesoria

Oprócz fascynujących figurek, które wzbudzą zainteresowanie każdego, kto kiedykolwiek oglądał kreskówki, warto przemyśleć zakup akcesoriów dla Twojego dziecka. Która dziewczynka nie marzy o pięknej lalce Baby Born? W ofercie znajduje się nawet w wersji interaktywnej! Noworodka można karmić, przewijać, kąpać i utulać do snu. Warto zastanowić się nad kupnem akcesoriów takich jak odpowiednie ubranka, czy wózek dla lalki. dobrą opcją mogą okazać się domki dla lalek. Jednym z najczęściej wybieranych jest domek Świnki Peppy – jeśli Twoje dziecko lubi tę przemiłą różową rodzinkę – sprawdź koniecznie!

Figurki Schleich – postaw na klasykę

Figurki Schleich to zabawki, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Precyzyjnie i ręcznie wykonane figurki to coś, co powinno znaleźć się w każdym domu! Ze względu na swój urok, często wzbudzają zainteresowanie nie tylko dzieci, ale i dorosłych. W ofercie znajdziesz przepiękne konie, mustangi, dinozaury i inne ciekawe zwierzątka. Twoje dziecko na pewno ucieszy się z nowej wyjątkowej zabawki!

Stwórz miniaturowy świat – podsumowanie

Figurki i akcesoria dla dzieci pomagają w rozwoju kreatywności i wyobraźni. Miniaturowy świat zbudowany dzięki zabawkom z kreskówek, przeniesie Twoją pociechę w świat pełen zabawy i radości!

pixel