Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Figurki Hatchimals

( ilość produktów: 2 )

Fantastyczne zabawki Hatchimals podbiły serca dzieci na całym świecie. To prawdziwa gratka dla miłośników odkrywania, kolekcjonowania i oczywiście niespodzianek. W tym wypadku bowiem nigdy się nie wie, jaka figura jest zamknięta w pięknym jajku. Należy je pielęgnować z należytą starannością, by wykluło się wymarzone stworzonko. A to pobudza ciekawość oraz sprawia, że oczekiwanie nabiera rumieńców.

Zaopiekuj się swoimi Hatchimals!

Figurki Hatchimals, jakie oferujemy na 3xk.pl, są uwielbiane przez dzieci, ale rodzicom czy opiekunom również dają bardzo dużo radości. To swojego rodzaju także lekcja empatii, ponieważ zabawki fantastycznie reagują na okazywane im zainteresowanie, dotyk, sposób pielęgnowania. Zachęcają również do tego, by zajmować nimi jeszcze bardziej intensywnie. Wydają dźwięki, świecą im się oczka i są wspaniałymi towarzyszami na co dzień. Hatchimals wymagają troski na każdym etapie rozwoju, więc świetnie pokazują dzieciom, jak ważne jest opiekowanie się słabszymi. Tym samym uczą odpowiedzialności i wrażliwości, a to najlepszy sposób na wychowanie. Hatchimals oczywiście to przede wszystkim rozrywka. Każde mniejsze i duże jajko zawiera laleczki, zwierzaki, akcesoria, dodatki. Można je zbierać, a także wybierać rozmaite zestawy, w których znaleźć można także domek. Seria przypadła do gustu przede wszystkim dziewczynkom, które są zachwycone pięknymi figurkami, intensywnymi kolorami oraz niezwykłym wyglądem każdego elementu. Oczywiście zachwyca też cała otoczka, ponieważ jajka Hatchimals wymagają specjalnej opieki, troski i czułości.

Hatchimals - idealny prezent dla dziecka

Zabawki są przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. W kolekcji znaleźć można także interaktywne zwierzaki oraz gry. Poszczególne elementy są chętnie wybierane na prezent przy różnych okazjach, więc można rozbudowywać swój prywatny zestaw. Kusi również sama niespodzianka i pewnego rodzaju tajemnica, która jest zaproszeniem do ulubionej zabawy. Sam podarunek jest nie tylko modny, ale także rozwija zainteresowania i uczy ważnych wartości. Interaktywne zwierzaczki i laleczki są przytulne, słodkie, mają unikalną osobowość i są po prostu stworzone do zabawy. Każde z nich jest oryginalne i ma swoje urocze dziwactwa i z pewnością jest to jeden z powodów, że młodsi i starsi chętnie sięgają po kolejne jajka i z niecierpliwością czekają, na to, co tym razem się wykluje. W ten sposób też kolekcja domowa powiększa się o kolejnego małego przyjaciela, który doskonale wpisuje się w oczekiwania i potrzeby dziecka. Wybierz Hatchimals dla swojego malucha lub kogoś bliskiego.

Wiek
Płeć
pixel