Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Wiosna z planszówkami, czyli wyjdź z domu i pograj!

2021-04-29
Wiosna z planszówkami, czyli wyjdź z domu i pograj!

Gdy za oknem wiosna coraz bardziej daje się we znaki, warto spędzić trochę czasu z rodziną i przyjaciółmi. Idealną rozrywką do wiosennego grilla lub wieczornego spotkania są planszówki! Które z nich powinny przyciągnąć Twoją uwagę?

Gry planszowe – świetna forma nauki

Czy ktoś powiedział, że nauka musi być nudna? Oczywiście, że nie! Planszówki to ciekawa forma zdobywania nowej wiedzy poprzez zabawę! Istnieje wiele rodzajów gier, których tematykę możesz dobrać do swoich zainteresowań i hobby. Jeśli interesują Cię kryminały – wybierz grę kryminalną i jeszcze dziś wciel się w Sherlocka Holmesa! Jeśli uwielbiasz rozwiązywać zagadki z różnych dziedzin – zamień się w Huberta Urbańskiego i poprowadź rozgrywkę Milionerów. Pamiętaj, że w grach nie ma ograniczeń, a jedynym limitem jest Twoja wyobraźnia!

“Milionerzy” – czy wygrasz milion?

Gra “Milionerzy” od lat cieszy się uznaniem nie tylko wśród miłośników planszówek. Z pewnością nie raz widząc ten program w telewizji próbujesz odpowiedzieć na pytanie uczestnika. Teraz możesz sprawdzić się jako uczestnik z domowego zacisza wraz z rodziną i przyjaciółmi. Udziel prawidłowe odpowiedzi na pytania prowadzącego, a gdy znajdziesz się w opałach – skorzystaj z porad publiczności lub zadzwoń do przyjaciela. Wygraj milion i poczuj tę niezwykłą satysfakcję. Ta gra planszowa z pewnością pobudzi w Tobie wiele emocji i chęć rywalizacji. Świetną sprawą jest to, że istnieje również wersja dla dzieci, więc Twoja pociecha nie będzie się nudzić!

Zaprojektuj trasy kolejowe!

Kolejną grą, która cieszy się ogromnym uznaniem klientów jest planszówka “Wsiąść do pociągu”. Dzięki niej sprawdzisz się w roli budowniczego mostów i projektanta tras kolejowych przebiegających przez najbardziej znane miasta Europy! Odnieś sukces i pokonaj rywali wykazując się niezwykłym sprytem i strategią! Jeśli cenisz w sobie wolę walki i lubisz rywalizację – ta gra jest strzałem w dziesiątkę.

Gry planszowe i zręcznościowe dla dzieci

Maluchy, podobnie jak dorośli kochają planszówki! Dzięki nim uczą się i bawią, odkrywają nowe kształty, kolory, a także poznają smak zwycięstwa oraz porażki. Świetną propozycją dla najmłodszych jest gra La Cucaracha, która polega na skierowaniu robota HEXOBUG do swojej pułapki. Podczas rozgrywki dzieci muszą wykazać się spostrzegawczością i zwinnością, co daje im sporo frajdy.

Gry planszowe to idealny sposób na wiosenną integrację z przyjaciółmi i rodziną. Mogą w nie grać zarówno najstarsze, jak i najmłodsze osoby z towarzystwa. Koniecznie wypróbuj i spraw sobie i najbliższym niezapomnianą zabawę!

pixel