Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Nowy duży przyjaciel, czyli misie giganty dla chłopca i dziewczynki!

2021-04-15
Nowy duży przyjaciel, czyli misie giganty dla chłopca i dziewczynki!

Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył o wielkim misiu? Ta klasyczna maskotka nigdy nie wyjdzie z mody. Może służyć zarówno jako olbrzymia przytulanka lub podparcie podczas oglądania bajki lub czytania książki. Spraw swojemu dziecku ogromną radość!

Miś gigant – spełnij marzenie dziecka

O ogromnym misiu marzy każdy chłopiec i każda dziewczynka. Maskotka przyciąga wzrok swoim rozmiarem. Tworzy się ją z dbałością o każdy szczegół. Misie giganty są wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, które idealnie sprawdzą się przy usypianiu maluszka. Każdy, kto zobaczy taką maskotkę nie jest w stanie przejść obok niej obojętnie!

Idealne podparcie dla dziecka

Oprócz tego, że miś gigant prezentuje się świetnie – może służyć jako podparcie. Dzięki swoim miękkim materiałom jest w stanie dostosować się do dziecka i zapewnić mu komfort oraz wygodę. Dzięki maskotce, maluch może zasnąć nawet na podłodze. Sprawdzi się idealnie jako podparcie głowy podczas zabaw, czytania książek lub oglądania programów telewizyjnych. Misie nadają się świetnie na prezent zarówno dla chłopczyka i dziewczynki. Miś gigant z pewnością szybko stanie się ulubioną zabawką Twojej pociechy!

Bezpieczna maskotka

Kolejną zaletą posiadania ogromnego misia jest jego bezpieczeństwo. Sprawdzi się dla najmłodszych, nawet kilkumiesięcznych dzieci. Inne zabawki powinny być dostosowane do wieku, jednak miś zwykle jest niemal pozbawiony dodatkowych niebezpiecznych elementów, takich jak, np. oczy z guzików.

Przyjaciel do drzemki

Dzieci bardzo szybko przywiązują się do zabawek. Miś gigant to idealny przyjaciel do spania. Maluch szybko przyzwyczai się do mięciutkiego stworzenia w swoim łóżku. Maskotka pozwala oswoić tęsknotę za mamą, jest z brzdącem zawsze, gdy tylko tego potrzebuje. Miś pomaga wchodzić dziecku w kolejne etapy życia.

Oprócz dużej maskotki, warto postawić również na te mniejsze, które zmieszczą się do plecaka malucha. Będzie mógł zabrać ją gdziekolwiek sobie zamarzy, np. do dziadków. Sporym zainteresowaniem cieszy się kotek interaktywny Bianka. Miękkie zwierzątko łasi się podczas głaskania po plecach. Niebanalna zabawka z pewnością oczaruje niejednego malca, a oprócz zabawy nauczy go tego, w jaki sposób obchodzić się ze zwierzętami.

Miś gigant – podsumowanie

Olbrzymi miś to niejedno dziecięce marzenie, które warto spełnić. Maskotka uczy bliskości i stwarza więź pomiędzy przytulanką a malcem. Bardzo dobrze prezentuje się w pokoju, a oprócz tego idealnie spisuje się jako podparcie głowy dziecka podczas zabawy lub oglądania telewizji. Spraw swojemu brzdącowi niezapomnianą maskotkę, a z pewnością odwdzięczy się uroczym uśmiechem!

pixel