Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Najpopularniejsze zabawki z bohaterami dziecięcych bajek

2021-12-30
Najpopularniejsze zabawki z bohaterami dziecięcych bajek

Twoje dziecko ma swojego ulubionego, bajkowego bohatera? Z całą pewnością tak! W końcu w pewnym wieku każde dziecko uwielbia bajki, a wszelkie zabawki czy artykuły szkolne z wizerunkiem ulubionego bohatera powodują ogromną radość. Sprawdź, jakie zabawki z bohaterami dziecięcych bajek są obecnie najpopularniejsze.

Lalka Elsa – ulubienica małych księżniczek

Nie ma chyba ani jednego rodzica, który nie kojarzyłby Elsy – bohaterki wspaniałej bajki dla dzieci, jaką jest Kraina Lodu. Elsa, posiadająca magiczną zdolność manipulowania lodem i śniegiem, doskonale radzi sobie z różnego typu przeciwnościami – a tych jest naprawdę sporo. Na szczęście dzięki oddanym przyjaciołom, a także temu, że jest prawdziwą bohaterką, Elsa wychodzi obronną ręką z każdej opresji. Nic dziwnego, że ta wyjątkowa księżniczka jest tak wspaniałą inspiracją dla dzieci, które uwielbiają tę bajkę.

Lalka Elsa to doskonały prezent dla wszystkich dzieci, które lubią Krainę Lodu i doskonale znają tę małą bohaterkę. Polecamy w szczególności Lalkę Elsę w magicznej sukience, która może być podświetlona. Inspirowana bajką bohaterka posiada piękny warkocz, a wyjątkowa sukienka z pewnością uprzyjemni każdą zabawę. Lalka Elsa to pozycja obowiązkowa dla wszystkich małych fanów Krainy Lodu.

Lalki z Krainy Lodu – dla wielbicieli bajki

Oczywiście Elsa to tylko jedna z lalek z Krainy Lodu – wybór jest o wiele większy. Prawdziwi wielbiciele tej bajki z pewnością będą bardzo zadowoleni, jeśli do ich kolekcji dołączy także lalka Anna. Elsa i Anna to dwie najważniejsze bohaterki Krainy Lodu. Dzięki temu z pewnością Twoje dziecko spędzi wiele godzin na zabawie i wymyślaniu zupełnie nowych przygód dla swoich ulubionych bajkowych bohaterek.

Bardzo ciekawą propozycją, oprócz lalek z Krainy Lodu, może być również wspaniały przenośny zamek Arendelle. Po złożeniu zamek ma kształt walizki, więc dziecko może zabrać go ze sobą zawsze i wszędzie. Zamek pozwala na odgrywanie ulubionych filmowych historii, a także na wymyślanie zupełnie nowych – ten niewielki budynek stanie się doskonałym tłem dla każdego scenariusza.

Lalki Masza i Niedźwiedź

Masza i Niedźwiedź to kolejna bajka, która obecnie jest uwielbiana przez dzieci. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz różne lalki Masza i Niedźwiedź. Masza, psotna mała dziewczynka, odkrywa otaczający ją świat. Po drodze ma wiele przygód, a niektóre z nich są naprawdę niebezpieczne. Na szczęście nad Maszą czuwa jej najlepszy przyjaciel – Niedźwiedź. Inspirowana rosyjską opowieścią ludową bajka dzisiaj stanowi ulubioną rozrywkę dzieci w wielu krajach świata.

Lalki Masza i Niedźwiedź dostępne są w różnych rozmiarach – na przykład miękkie, jak i w wielu różnych wydaniach – na przykład Lalka Masza w stroju dziecka czy Lalka Masza kucharka. Jedno jest pewne – wybór lalek z bajki Masza i Niedźwiedź jest ogromny, więc dziecko z pewnością ma zagwarantowane wiele godzin świetnej zabawy.

Lalki z bajek Disneya – uwielbiane od pokoleń

Bajki Disneya cieszą się popularnością wśród dzieci już od wielu lat, a osoby, które dzisiaj są dorosłe, z pewnością doskonale pamiętają ulubionych bohaterów z dziecięcych czasów. Możesz więc mieć pewność, że za kilkanaście lat Twoje dziecko będzie doskonale pamiętało bohaterów, których dzisiaj chętnie ogląda w bajkach. Ciekawą propozycją na prezent dla dzieci mogą być lalki z bajek Disneya – tym bardziej że wybór jest naprawdę duży.

Obecnie jedną z najbardziej popularnych bohaterek z bajek Disneya jest Mulan, a także Kopciuszek, księżniczka Jasmine czy księżniczka Vaiana. Możesz więc wybrać lalkę z bajek Disneya, która jest najbliższa sercu Twojego dziecka. A może Twoja mała księżniczka ma kilka ulubionych bohaterek? Jeśli tak, koniecznie pomóż jej w skompletowaniu całej kolekcji.

Figurki Strażak Sam – dla małych bohaterów

Chyba każdy chłopiec w pewnym wieku marzy o tym, aby zostać strażakiem – szczególnie dzisiaj, kiedy Strażak Sam staje się tak wspaniałą inspirację dla wszystkich młodych bohaterów. Nic w tym dziwnego – Strażak Sam doskonale radzi sobie z każdym trudnym pożarem, a z innych tarapatów również wychodzi z łatwością. Figurki Strażak Sam z pewnością ucieszą każdego małego chłopca i nie tylko - dziewczynki też go uwielbiają!

Jeśli chodzi o figurki Strażak Sam, wybór jest naprawdę duży. Możesz wybrać Strażaka Sama w samochodzie terenowym, w helikopterze ratowniczym, w łodzi czy w remizie. Możesz pomóc dziecku w stworzeniu całej kolekcji figurek, dzięki którym będzie mogło bawić się bez końca, nieustannie ratując Strażaka Sama i jego dzielnych kompanów z opresji.

Bajkowi bohaterowie od lat inspirują kolejne pokolenia dzieci. Z pewnością warto kupować dzieciom lalki czy figurki z bajek. Dzięki temu można sprawić dziecku dużo radości i zapewnić mu wiele godzin ciekawej zabawy.

pixel