Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Najlepsze szybkie gry towarzyskie 2021!

2021-01-04
Najlepsze szybkie gry towarzyskie 2021!

Planujesz wieczór w gronie rodziny i znajomych, ale nie masz pojęcia, jakie rozrywki możesz im zaproponować? A może chcesz nieco przełamać rutynę i zaprosić swoich najbliższych do wspólnej zabawy przy grach towarzyskich? Koniecznie poznaj nasze propozycje!

Towarzyskie gry planszowe – świetny sposób na wspólne spędzenie czasu

Choć wspólne oglądanie filmów czy seriali może być niezłym zajęciem, o wiele lepszym sposobem na spędzenie czasu są gry towarzyskie. To świetna zabawa, a przy okazji dobry sposób na wspólnego spędzenie czasu z rodziną lub z przyjaciółmi. Co istotne, wybór gier jest tak duży, że z łatwością znajdziesz propozycje dla młodszych i dla starszych! Które gry planszowe towarzyskie warto wybrać?

Gra planszowa Milionerzy

Bardzo często w rodzinnym gronie oglądanie teleturniej Milionerzy i czekacie w napięciu, aż Hubert Urbański poda prawidłową odpowiedź? A może warto przenieść tę rozgrywkę do własnego domu? Gra planszowa Milionerzy cieszą się wielką popularnością – i nic w tym dziwnego, bo to rewelacyjna zabawa, i to na wiele długich wieczorów. Pytanie tylko, kto z Was wcieli się w Huberta? No i oczywiście – kto zostanie milionerem!

Gra planszowa Monopoly

To chyba jedna z najbardziej kultowych gier planszowych, przy której niemal każdy z nas spędził (co najmniej!) dziesiątki godzin, starając się zbić majątek i kupić jak najwięcej posiadłości. Gra planszowa Monopoly to doskonała zabawa na co najmniej kilka godzin, przy której nie znudzą się ani dzieci, ani dorośli. Warto mieć ją w domowej szafce i wyjąć zawsze wtedy, kiedy zapowiada się nudny wieczór.

Niezły blef! Czy ktoś tu ściemnia?

Niezły blef! to ciekawa gra, przy której każdy będzie bawił się wyśmienicie. Na czym polega rozgrywka? Oczywiście na udowodnieniu, czy ktoś tu ściemnia, czy może tym razem postanowił powiedzieć prawdę. Ciekawe, kto z Twoich najbliższych okaże się prawdziwym mistrzem w wykrywaniu kłamstw? No i najważniejsze – kto z Was okaże się prawdziwym wirtuozem kłamstwa i będzie potrafił blefować tak, że nikt się nie zorientuje? Jedno jest pewne – ta gra towarzyska to świetna zabawa!

Gra Karaluch

Choć nazwa może nie należy do najprzyjemniejszych, gra Karaluch to bardzo ciekawa propozycja, jeśli chodzi o gry towarzyskie. Co ważne, gra ta nadaje się nie tylko dla najmłodszych, ale też dla tych nieco starszych graczy. O co dokładnie chodzi w rozgrywce? To gra zręcznościowa, w którym najważniejszym zadaniem jest oczywiście złapanie uciekającego karalucha! Komu się uda i stanie się karaluchowym zwycięzcą?

Gry planszowe towarzyskie – podsumowanie

Chyba w każdym domu znaleźć można przynajmniej kilka planszowych gier towarzyskich, które sprawdzają się przede wszystkim w długie, zimowe wieczory. Warto jednak regularnie uzupełniać tę kolekcję, aby w razie potrzeby – lub gdy po prostu powieje nudą – można było zaproponować bliskim ciekawą zabawę!

Polecane

pixel