Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Dlaczego dzieci kochają maskotki? Jakie warto kupić?

2020-05-02
Dlaczego dzieci kochają maskotki? Jakie warto kupić?
Chyba wszystkie dzieci kochają maskotki. Miękkie misie najczęściej towarzyszą dzieciom już od pierwszych chwil życia. Z czasem każde dziecko wybiera swoją ukochaną maskotkę, która staje się jego najlepszym przyjacielem. Sprawdź, jakie maskotki warto kupić swojemu dziecku. 

Bajkowe maskotki – dla dzieci, które kochają bajki

Bajkowe maskotki to idealna propozycja dla wszystkich dzieci, które uwielbiają swoich bajkowych bohaterów i chciałyby, aby któryś z nich stał się dla nich prawdziwym przyjacielem – najlepiej takim, którego mogą mieć na wyciągnięcie ręki. W ofercie bajkowych maskotek znajdziesz między innymi bohaterów bajki Psi Patrol, Świnka Peppa, Kubuś Puchatek czy Minionki. Dla dzieci, które są fanami którejś z tych lub innej bajki, taka maskotka będzie najlepszą niespodzianką. 

A może maskotki interaktywne?

Dużą popularnością cieszą się również maskotki interaktywne. Te nowoczesne zabawki mogą posiadać różnego rodzaju funkcje, między innymi machają łapkami, wydają dźwięki, poruszają się czy grają piosenki. Jednocześnie jednak są na tyle przyjemne w dotyku i miękkie, że oprócz tego, że są ciekawą zabawką, mogą również być ukochaną maskotką. Interaktywne maskotki mogą również być ciekawym prezentem dla dzieci, które marzą o własnym zwierzątku, ale muszą na niego zaczekać jeszcze przez jakiś czas. 

Pożeracze Zmartwień dla młodszych i nieco starszych dzieci

Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy są maskotki – Pożeracze Zmartwień. Są bardzo miękkie, wykonane z najwyższej jakości materiałów i całkowicie bezpieczne, dlatego można kupować je już nawet najmłodszym dzieciom. W czym tkwi sekret Pożeraczy Zmartwień? Przede wszystkim w tym, że każda z maskotek posiada specjalną skrytkę na zmartwienia. Kiedy dziecko ma jakiś kłopot, może go opisać lub narysować na kartce, a następnie ukryć w buzi pluszowego misia. 

Maskotki dla dzieci – pluszowy przyjaciel, którego łatwo pokochać

Oferta maskotek w sklepach z zabawkami jest chyba najszersza spośród wszystkich dostępnych na rynku zabawek. Nic dziwnego – w końcu wszystkie maluchy kochają maskotki, a niektórzy dorośli nadal z sentymentem wspominają swojego ulubionego misia do przytulania. Wybierając maskotki dla dziecka warto sprawdzić, czy zostały one wykonane z dobrej jakości, bezpiecznych materiałów i czy nie zawierają substancji, szkodliwych dla dziecka – może to być na przykład farba, której użyto do pomalowania futerka. Sprawdzoną metodą jest wybieranie maskotek od dobrych producentów, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość. To również gwarancja, że maskotka będzie trwała i niestrudzenie będzie towarzyszyć dziecku podczas jego przygód, i to przez wiele lat.
pixel