Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Czas na kąpiel w przydomowym basenie! Jakie akcesoria warto kupić?

2020-06-07
Czas na kąpiel w przydomowym basenie! Jakie akcesoria warto kupić?
Lato nadchodzi wielkimi krokami, więc lada moment dzieci zaczną domagać się kąpieli w ogrodowym basenie. A może dopiero zastanawiasz się nad tym, czy basen w ogrodzie to dobry pomysł? Sprawdź, czy warto zdecydować się na niego zdecydować i jakie akcesoria mogą się przydać. 

Basen ogrodowy – jaki wybrać?

To, jaki basen do ogrodu wybierzesz, jest zależne od kilku czynników. Przede wszystkim zastanów się, czy będą z niego korzystać tylko dzieci, czy także dorośli. Jeśli ma on być wyłącznie miejscem zabaw dla dziecka z ciepłe, wakacyjne dni, to możesz wybrać niewielki, kolorowy basen. Pamiętaj, aby wybrać model, który jest całkowicie bezpieczny dla dziecka. Powinien być wykonany z wytrzymałych, przyjaznych dla młodego organizmu materiałów. Jeżeli natomiast będzie on służył i dzieciom, i dorosłym, to warto zdecydować się na model, w którym bez kłopotu pomieści się kilka osób. Co prawda jest to nieco większy wydatek, jednak z pewnością warto zainwestować w dobrej jakości basen ogrodowy – docenisz to już w pierwsze upalne popołudnie. 

Jakie akcesoria do basenu dla dziecka kupić?

Co prawda dziecko z pewnością będzie zachwycone możliwością zabawy w basenie, jednak warto kupić kilka dodatkowych akcesoriów, aby nieco urozmaicić mu tę zabawę. Doskonale sprawdzą się dmuchane place zabaw z fontannami lub zjeżdżalniami, materace dla dzieci czy stoły wodne. Oprócz tego dobrze sprawdzą się różnego rodzaju zabawki ogrodowe, którymi dziecko będzie mogło bezpiecznie bawić się w wodzie. W przypadku nieco mniejszych dzieci warto również kupić okulary do pływania – szczególnie jeśli dziecko nie lubi, kiedy woda dostaje mu się do oczu. 

Spełnij marzenia dziecka

Chyba każde dziecko w którymś momencie zaczyna marzyć o tym, aby w ogrodzie znalazł się duży, kolorowy basen – szczególnie jeśli pogoda dopisuje. Jeśli w ogrodzie jest wystarczająca ilość miejsca, warto spełnić marzenie dziecka. A może przy okazji również swoje? Baseny ogrodowe dla dorosłych to prawdziwy hit ostatnich lat. I trudno się temu dziwić – nic nie relaksuje lepiej niż czas spędzony w basenie.
pixel