Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

3 powody, dla których warto kupić maskotkę interaktywną!

2020-07-31
3 powody, dla których warto kupić maskotkę interaktywną!
Twoje dziecko namawia Cię do zakup maskotki interaktywnej i zastanawiasz się, czy to dobry pomysł? Obecnie zabawki interaktywne są niezwykle popularne wśród dzieci, a dorośli bardzo chętnie kupują je maluchom. Poznaj 3 powody, dla których warto kupić dziecku interaktywną maskotkę. 

Najlepszy przyjaciel dziecka

Interaktywna maskotka może stać się najlepszym przyjacielem dziecka, podobnie jak jeszcze kilka lat temu przyjaciółmi dziecka były pluszowe misie lub szmaciane lalki. Dzisiaj rolę te spełniają właśnie maskotki, które wyposażone są w różnego rodzaju funkcje, na przykład szczekają, miauczą, opowiadają bajki, śmieją się czy poruszają. Dla wielu dzieci taka zabawka może stać się najlepszym powiernikiem dziecięcych sekretów – a przy okazji ulubioną przytulanką podczas zasypiania. Bardzo popularne są interaktywne misie, które potrafią opowiadać bajki na dobranoc. 

Sposób na doskonałą zabawę

Mnogość dostępnych zabawek i maskotek interaktywnych sprawia, że dzieci mogą bawić się nimi bez końca. Maluchy, które uwielbiają zwierzęta, z pewnością spędzą wiele godzin na zabawie pluszowym, interaktywnym konikiem, którego można prowadzić na smyczy o długości 80 cm. Ciekawym sposobem na zabawę może być również piesek interaktywny Rocky, które m.in. podaje łapę, merda ogonkiem, szczeka, piszczy, śpi, chrapie, a nawet płacze, kiedy zostanie zbyt długo bez opieki. 

Nauka opieki nad zwierzakami

Dla wielu rodziców zakup zabawki interaktywnej, na przykład pluszowego psa, może być dobrym sposobem na przygotowanie dziecka na pojawienie się w domu psa, kota lub innego zwierzaka. Opieka nad interaktywna maskotką to dobry trening, na przykład karmienia, głaskania, wyprowadzania na spacer, ale też troskliwości czy dbania o to, aby nie zrobić pupilowi krzywdy. Taka zabawka sprawdzi się również w sytuacji, kiedy w domu ma pojawić się kolejne dziecko – wtedy jednak warto postawić na interaktywną lalkę, która wymaga opieki. 

Maskotki interaktywne – doskonałe dla każdego dziecka

Zakup maskotki interaktywnej dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku młodszych, jak i starszych dzieci. Maluchom warto kupić interaktywnego misia, który opowiada bajki czy śpiewa piosenki, a starszym dzieciom na przykład interaktywnego kotka, pieska czy konika, o którego trzeba dbać. Nie bez powodu interaktywne zabawki i maskotki cieszą się tak dużą popularnością – rozbudzają one empatię u dziecka, a przy tym zapewniają wiele dni wspaniałej zabawy.
pixel