Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Puzzle piankowe dla dzieci i dla niemowląt, podłogowe

( ilość produktów: 1 )

Elastyczne, dość duże i doskonale dopasowane względem siebie puzzle piankowe to fantastyczna zabawka, która powinna przypaść do gustu każdemu małemu dziecku. Sklep internetowy 3xk.pl przygotował bogaty wybór kolorowych układanek dedykowanych dzieciom w różnym wieku, w tym miękkie puzzle dla najmłodszych. Przy ich pomocy ułożysz większą matę do zabawy lub zbudujesz kolorowe pudełko na zabawki.

Czy i kiedy warto sięgać po puzzle piankowe?

Układanki sprzyjają rozwijaniu zdolności zapamiętywania, kształtują wyobraźnię i zdolności manualne dziecka. Takie zabawki jak prezentowane w tym miejscu piankowe puzzle to znakomity wybór dla dwulatka lub dziecka nieco starszego, które nie będzie miało problemu z budową figur przestrzennych lub ułożeniem kolorowego obrazka z kilku pasujących do siebie elementów. Duże, kolorowe i elastyczne puzzle dla dzieci w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym to doskonały sposób, by ćwiczyć dziecięcą zdolność do koncentracji, zapamiętywania i myślenia przestrzennego. Dzięki temu, że puzzle piankowe są duże, maluch nie będzie miał problemu z ich chwytaniem i łączeniem w większą całość. Tym sposobem zabawa przyniesie mu większą satysfakcję.

Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić bajecznie kolorowe puzzle Trefl prezentujące bohaterów wielu współczesnych bajek i filmów animowanych dla dzieci. Są to produkty licencjonowane, charakteryzujące się najwyższą jakością i starannością wykonania. Trwałe, bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Przyjrzyj się całości naszej oferty i zamów kolorowe puzzle piankowe dla dwuletniego lub nieco starszego dziecka. Polecamy!

pixel