Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Zabawki, które nie wychodzą z mody!

2020-08-01
Zabawki, które nie wychodzą z mody!

Z pewnością doskonale pamiętasz swoje ulubione zabawki z dzieciństwa – w szczególności ukochanego misia czy lalkę, która towarzyszyła Ci każdego dnia. Większość dzieci posiada kilka zabawek, które darzy wyjątkowym uczuciem. Co ciekawe, najczęściej są to takie zabawki, które towarzyszą dzieciom od wielu pokoleń i nigdy nie wychodzą z mody. Sprawdź, jakich ponadczasowych zabawek nie może zabraknąć w pokoju Twoich dzieci!

Lalki – zabawki, które nie tylko uczą, ale też dają mnóstwo frajdy

Kto z nas w dzieciństwie nie bawił się lalkami? I dotyczy to nie tylko dziewczynek, ale też chłopaków (choć może nie zawsze była to spokojna zabawa w dom). Lalki to takie zabawki, które dają ogromne możliwości. W końcu to mali ludzie, którymi możemy kierować tak, jak tego chcemy. Co ciekawe, pierwsze lalki były znane już w dawno temu, o czym może świadczyć fakt, że odkryto istnienie lalek z drewna czy kamienia, które pochodzą sprzed 30 tysięcy lat. Jak więc widać, o lalkach z całą pewnością można powiedzieć, że są one ponadczasowe. 

Jakie lalki dla dzieci wybrać dzisiaj? Możliwości są naprawdę ogromne – od lalek barbie aż po interaktywne niemowlaki, czyli lalki Baby Born. Nie brakuje również lalek, które są bohaterki ukochanych dzisiaj przez dzieci bajek – a przecież każde z nich marzy o tym, aby ulubiony superbohater z bajki był ich codziennym towarzyszem w zabawie. Jedno jest pewne – w pokoju dziecięcym nie może zabraknąć lalek!

Klocki – sposób na rozwijanie kreatywności dziecka

Klocki to kolejny rodzaj zabawek, które towarzyszyły naszym dziadkom, rodzicom, nam, a dzisiaj bawią się nimi nasze dzieci. Choć same klocki bardzo się zmieniły, bo kiedyś królowały klocki drewniane, później królowały klocki z tworzywa, dzisiaj znowu drewno wraca do łask. Klocki to sposób na świetną zabawę przez wiele, wiele godzin. Pozwalają na tworzenie ciekawych konstrukcji – domów, zamków czy fortec, które mają obronić żołnierzy (lub wspomniane już lalki) przed wrogiem.

Jakie klocki dla dziecka wybrać? Klocki drewniane to świetna opcja dla eko-rodziców, natomiast dzieciaki z pewnością ucieszą się z klocków wafli. Wybór klocków jest naprawdę ogromny, włącznie z klockami dla najmłodszych maluchów.

Ponadczasowe zabawki – wybierz takie, które Tobie sprawiły najwięcej radości

Jeśli Twoje dziecko jest nieco starsze, z pewnością ucieszy się z zabawek, które były Twoimi ukochanymi zabawkami w dzieciństwie. Może zachowałeś ulubioną maskotkę, lalkę, klocki albo grę planszową? Twoje dziecko z pewnością bardzo ucieszy się z tego, że dzisiaj może przytulać lalkę, która towarzyszyła Ci w dzieciństwie. A jeśli nie masz już tych zabawek, możesz postarać się znaleźć coś podobnego. W ten sposób nie tylko sprawisz radość swojemu dziecku, ale też będzie miał okazję, aby cofnąć się na chwilę do beztroskich czasów dzieciństwa.

Polecane

pixel