Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Wyprawiasz przyjęcie dla dziecka? Zobacz jakie akcesoria i zabawki warto kupić!

2020-06-19
Wyprawiasz przyjęcie dla dziecka? Zobacz jakie akcesoria i zabawki warto kupić!
Już niebawem wyprawiasz przyjęcie dla swojego dziecka? Chcesz zorganizować imprezę, która będzie dla niego niezapomniana i dostarczy mu wielu wspaniałych wrażeń? Sprawdź, jak przygotować najlepsze dziecięce przyjęcie!

Przyjęcie dla dzieci – szybkie, kolorowe przekąski

Choć w czasie dziecięcych przyjęć większość maluchów nie myśli o jedzeniu i skupia się raczej na zabawie, warto zadbać o to, aby dzieci miały dostęp do wygodnych, szybkich przekąsek. Oczywiście na stole nie może zabraknąć słodyczy, jednak wybierz ich zdrowsze wersje, na przykład ciastka owsiane. Podaj również świeże owoce, pokrojone w niewielki kawałki. Im bardziej będzie kolorowo i wesoło, tym chętniej dzieci będą pojawiać się przy stole. Uzależnij rodzaj jedzenia od imprezy – jeśli jest to przyjęcie w ogrodzie, możesz podać także kolorowe soki czy lody, i to bez ryzyka, że wylądują one na Twojej kanapie. 

Zabawki i akcesoria na dziecięcą imprezę

Na przyjęciu dla dzieci nie może zabraknąć balonów i innych imprezowych akcesoriów, jednak warto również urozmaicić imprezę dodatkowymi atrakcjami. Jakie zabawki sprawdzą się najlepiej w trakcie przyjęcia dla najmłodszych? Zestawy do lodów na pewną zrobią ogromne wrażenie na dzieciach. Jeśli impreza odbywa się w ogrodzie, koniecznie zadbaj o to, aby taka atrakcja pojawiła się podczas imprezy. Możesz napełnić je świeżymi sokami, owocami czy jogurtem, więc przy okazji dzieci mogą zjeść coś zdrowego.

Wakacyjna impreza w ogrodzie to doskonała okazja do tego, aby dzieci mogły pobawić się w basenie. W tym przypadku warto również zadbać o zabawki ogrodowe, takie jak zjeżdżalnia czy stoliki wodne. Twoje dzieci będą bawić się nimi przez całe wakacje – i spędzą wiele czasu na świeżym powietrzu, a nie przed telewizorem czy komputerem. Towarzyskie gry planszowe to kolejna rzecz, której nie może zabraknąć w czasie dziecięcej imprezy. Które z nich wybrać? To zależy od wieku dzieci, pamiętaj jednak, aby wybrać taką grę, która nie będzie zbyt nużąca. Im więcej ruchu, tym lepiej!

Wyprawiamy dziecięce przyjęcie – podsumowanie

Przygotowywanie imprezy dla dzieci to nie lada wyzwanie. Musisz zadbać nie tylko o ozdoby i przekąski, ale też zapewnić dzieciom doskonałą zabawę przez kilka godzin. Pamiętaj, że animacja takiej imprezy będzie o wiele łatwiejsza, jeśli odpowiednio się przygotujesz. Gry towarzyskie, basen ogrodowy czy maszyna do robienia lodów z pewnością sprawią, że dzieci wspaniale spędzą czas i będą zadowolone z przyjęcia.

Polecane

pixel