Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Salon piękności w pokoju dziewczynki? Pamiętaj o toaletce!

2020-12-08
Salon piękności w pokoju dziewczynki? Pamiętaj o toaletce!

Twoja córka uwielbia czesać się, malować i przebierać w piękne sukienki? To prawdziwa księżniczka, która spędza przed lustrem długie godziny, zachwycają się swoim odbiciem? Być może dziewczynka ucieszy się z toaletki – w końcu taki mebel znajduje się w sypialni każdej księżniczki! 

Toaletka dla dziewczynki to świetny pomysł! 

Chyba każda dziewczynka ucieszy się z pięknej, kolorowej toaletki, przy której będzie mogła dbać o swoją urodę. Nie bez powodu toaletki dla dziewczynek cieszą się tak dużą popularnością. Może to być bogato zdobione toaletka z dużym lustrem, małym, dopasowanym krzesełkiem oraz półeczką, na której przechowywane będą lakiery do paznokci, szczotki do włosów, szminki czy inne drobiazgi. Ciekawą opcją są także niewielkie toaletki, które można ustawić w dowolnym miejscu, na przykład na biurku. Dzięki temu dziewczynka będzie mogła towarzyszyć swojej mamie zawsze i wszędzie – a domowe spa w towarzystwie mamy to dla dziewczynki najlepsza rozrywka!

Co powinno znaleźć się w toaletce dla dziewczynki? 

To samo, co w każdej damskiej toaletce – w końcu im więcej kosmetyków i drobiazgów, tym lepiej. Dziewczynka z pewnością ucieszy się z pięknych szminek (oczywiście w wersji dla dzieci), zdobionej szczotki i grzebienia, bransoletek, kolczyków, naszyjników czy spinek do włosów. W ten sposób każdego dnia będzie mogła wyglądać zupełnie inaczej.

Dziewczynki, które lubią się malować, z pewnością ucieszą się z toaletki Studio do makijażu. To zestaw bezpiecznych dla dzieci kosmetyków, dzięki którym mogą wyczarować na twarzy swojej albo innych piękne makijaże. Kosmetyki te można łatwo zmyć wodą – to ważna informacja dla rodziców.

Podsumowanie 

Toaletka dla dziewczynki to jeden z tych mebli, o których w którymś momencie z pewnością zacznie marzyć Twoja córka. Kiedy tylko zacznie interesować się kwestiami urodowymi, strojami i makijażem, możesz zrobić jej taki prezent. Z pewnością będzie bardzo szczęśliwa i razem ze swoimi przyjaciółkami spędzi wiele godzin na strojeniu się. W końcu każda mała księżniczka zasługuje na to, aby jej uroda była stale doceniana!

pixel