Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Niezbędnik małego artysty – na jakie produkty warto postawić?

2020-09-07
Niezbędnik małego artysty – na jakie produkty warto postawić?

Twoje dziecko to prawdziwy mały artysta, który uwielbia tworzyć różne rzeczy i ma bardzo kreatywne podejście do życia? Nieustannie coś rysuje, maluje, lepi i uwielbia zabawy manualne? Jeśli tak, to koniecznie poznaj niezbędnik małego artysty. 

Glina rzeźbiarska – nieograniczone możliwości zabawy

Glina rzeźbiarska jest uwielbiana przez dzieci – nie tylko przez te, które mają talent artystyczny i wysoko rozwinięte zdolności manualne. Tego typu glina pozwala na ulepienie dowolnych kształtów. Później można ją wysuszyć – a w efekcie powstaną piękne ozdoby, które można ustawić nad biurkiem dziecka czy w salonie, jeśli lubisz patrzeć na rzeczy, które stworzyło Twoje dziecko. 

 Pastele

Jeszcze kilka lat temu pastele cieszyły się ogromną popularnością, a dzisiaj mali artyści odkrywają je na nowo. Nic dziwnego – rysowanie pastelami jest bardzo łatwe i wygodne, szczególnie na dużych kartkach, a efekty są o wiele bardziej spektakularne niż w przypadku zwykłych pisaków czy kredek. Mały malarz powinien obowiązkowo mieć pastele w swoim biurku. 

Farby

Rysowanie farbami to świetny sposób na wspólną zabawę z dzieckiem. Warto w taki sposób zorganizować stół, na którym będziecie malować, aby nic nie zabrudzić. Możesz rozłożyć na stole gazety lub ceraty, aby nie pomalować mebla. Pamiętaj jednak, że istnieją farby zmywalne, które nie wyrządzą w mieszkaniu zbyt dużych szkód. A co rysować? Twoje dziecko jako mały artysta z pewnością będzie miało głowę pełną pomysłów. 

Podsumowanie

Jak widzisz, sposobów na rozwijanie talentu artystycznego dziecka jest mnóstwo. Jeśli chcesz zrobić maluchowi niespodziankę, możesz kupić mu glinę rzeźbiarską, pastele albo farby – w ten sposób będzie miało ono okazję do robienia, tego co najbardziej lubi.

Polecane

pixel