Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Niezbędnik dziewczynki - wózki i domki dla lalek

2020-02-19
Niezbędnik dziewczynki - wózki i domki dla lalek

Jako rodzic dziewczynki z pewnością wiesz, że domek dla lalek, wózek i cała reszta wyposażenia to zabawki, których nie może zabraknąć w dziewczęcym pokoju. Dowiedz się, jak wybrać nie tylko lalkę, ale też wszystko niezbędne akcesoria.

 

Wybierz lalkę idealną

Poszukując idealnej lalki postaraj się taką, która będzie najbardziej pasowała do osobowości Twojego dziecka. Twoja córka uwielbia opiekować się innymi? Dobrym wyborem będą lalki Baby Born, które trzeba karmić, kąpać, przewijać i robić wszystkie te rzeczy, które sprawią, że radość z zabawy nie będzie miała końca.

Lalki bobasy mają zadziwiająco dużo umiejętności. Potrafią zamykać oczy, śmiać się, płakać, wydawać dźwięki w czasie jedzenia, a nawet ssać smoczek. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecku nie będzie nudzić się w czasie zabawy. Wręcz przeciwnie – będzie zachwycone tym, co potrafi lalka!

 

Jakie akcesoria dla lalek? Nie tylko domek

Jeśli chodzi o lalki Baby Born, ilość akcesoriów do lalek jest wręcz nieograniczona. Aby Twoja córka mogła dobrze zaopiekować się lalką, potrzebować będzie specjalnej butelki z mlekiem, pieluch, ubranek, miseczki, łyżeczki, a nawet łóżeczka. Komplet akcesoriów zapewni dziecku ogromne możliwości podczas zabawy, a dodatkowo będzie ono miało okazję do nauki troskliwości. Wybierając akcesoria dla lalek pamiętaj o tym, aby szukać dobrze dopasowanych do konkretnej serii. Dzięki temu butelka czy ubranka będą pasowały idealnie i nie będzie żadnych problemów z ich dopasowaniem.

Jeżeli Twoja córka lubi bawić się lalkami, na pewno przyda jej się specjalny wózek, w którym będzie mogła wozić lalkę. Postaraj się wybrać wózek dobrej jakości, ponieważ dziecko na pewno nie ograniczy się do spacerów po domu. Lalkę warto zabrać na przechadzkę po parku czy po plaży – wózek sprawdzi się wtedy doskonale. Oprócz wózka na pewno przyda się nosidełko czy przewijak – w końcu lalka bobas ma niemal takie same potrzeby jak dziecko.

 

Lalki dla dziewczynek w każdym wieku

Większość dziewczynek już od najmłodszych lat marzy o tym, aby mieć własną lalkę bobasa. Bez trudu znajdziesz lalki idealne zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym. W końcu lalka to jedna z najważniejszych zabawek każdej dziewczynki, o której będzie pamiętać przez długie lata.

Polecane

pixel