Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Minecraft - gra, która zmieniła dziecięcy świat

2020-03-20
Minecraft - gra, która zmieniła dziecięcy świat
Minecraft – gra, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Fascynujący świat, w którym głównym zadaniem gracza jest nie tylko układanie klocków, ale też przeżywanie fascynujących przygód, dla wielu (również dorosłych) stała się najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jeśli Twoje dziecko również należy do grona pasjonatów Minecraft'a, koniecznie sprawdź, jakim prezentem możesz je zaskoczyć.

Minecraft – o co chodzi?

Minecraft to gra komputerowa, stworzona przez Markusa Perssona i rozwijana przez studio gier Mojang AB. Gra toczy się w świecie o otwartej przestrzeni, która wypełniona jest specjalnymi klockami. Każdy gracz staje się wyjątkowym, unikalnym bohaterem, przemierzającym tę przestrzeń i przeżywającym pełne emocji przygody. Celem gry może być zarówno niszczenie budowli z klocków, jak i samodzielne ich tworzenie, a także atakowanie innych postaci, zbieranie surowców czy też wytwarzania własnych przedmiotów. Gra pojawiła się w 2009 roku i do dziś cieszy się ogromną popularnością. W międzyczasie powstało wiele aktualizacji gir, spin-off, a także liczne serie zabawek czy gadżetów dla fanów Minecraft'a.

Figurki Minecraft – obowiązkowe dla każdego gracza

Fani Minecraft'a mają do dyspozycji mnóstwo sposobów na wyrażenie swojej pasji. Przykładem może być konwent MineCon, w czasie którego gracze mają okazję bliżej poznać świat z gry czy zagrać razem z innymi osobami na żywo. Ciekawym sposobem na wyrażenie swojej pasji mogą być również figurki Minecraft – a wybór jest naprawdę ogromny. Na uwagę zasługują w szczególności figurki, produkowane przez ™ TOYS – wyglądają doskonale i świetnie odzwierciedlają rzeczywistość, znaną z gry. Jeśli nie wiesz, jaki prezent zrobić swojemu dziecku lub komuś, kto kocha grać w Minecraft'a, te figurki z pewnością sprawią mnóstwo radości. 

Minecraft – nie tylko figurki

Figurki Minecraft to świetny prezent, jednak wybór gadżetów, związanych z tą grą jest o wiele większy. Kubki, plecaki, T-shirty czy inne akcesoria z pewnością mogą wywołać uśmiech na twarzy fana gry. W ofercie mamy coś dla fanów klocków! Lego Minecraft to sposób na rozwój wyobraźni!

 

Czasem wystarczy gadżet Minecraft na biurku, aby w czasie nauki czy pracy mieć o wiele lepsze samopoczucie.

Polecane

pixel