Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Klocki, które rozwijają wyobraźnię!

2021-04-07
Klocki, które rozwijają wyobraźnię!

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko spędzało mniej czasu przed ekranami telefonów lub tabletów – wypróbuj klocki, które rozwijają wyobraźnię. Niesamowita zabawa z pewnością odciągnie dziecko od urządzeń elektronicznych i pobudzi w nim pokłady energii i kreatywności!

Zabawki, które uczą?

Jasne, że tak! W ofercie sklepów z zabawkami pojawia się coraz więcej zabawek, która poza swoją główną funkcją rozrywkową, mają także uczyć. Dzieci poznają kształty, kolory i doznają nowych przeżyć. Maluchy eksplorują świat i jednocześnie mają z tego przyjemność. Z pewnością zabawa jest dla nich bardziej ekscytującym przeżyciem niż czytanie książek. Jedną z ciekawszych propozycji są klocki, które rozwijają wyobraźnię!

Klocki wafle – coś dla najmłodszych

Klocki wafle to świetny sposób na spędzenie czasu wraz z dzieckiem. Ważne, aby poziom trudności dopasować do wieku malucha. Klocki są miękkie w dotyku (dlatego są również bardzo bezpieczne w użytkowaniu) i przypominają gumę w kształcie wafla. Niewielki rozmiar zabawek daje ogromne możliwości poznawcze! W ofercie sklepów możesz znaleźć różne wersje kolorystyczne (zarówno dla chłopców i dziewczynek) i tematyczne. Klocki wafle sprawią wiele radości nie tylko pociechom, ale także ich rodzicom.

Niesamowite zabawki edukują, pomagają rozwijać wyobraźnię przestrzenną i kreację plastyczną. Oczywiście poprawia się zdolność logicznego myślenia, a także pamięć wzrokowa, słuchowa i sekwencyjna. Bawiąc się z dzieckiem klockami w kształcie wafli pomagasz rozwinąć mu lewą półkulę mózgową, która odpowiada, np. za zdolności artystyczne.

Klocki magnetyczne

Klocki magnetyczne dla małych dzieci posiadają wbudowane magnesy, dzięki czemu można układać z nich dowolny kształt i sposób. W ofercie znajduje się wiele wersji kolorystycznych i tematycznych, więc z pewnością znajdziesz coś, co zadowoli Twojego malucha. Niektóre z nich okazują się idealne dla dzieci już od 1,5 roku życia! Takie zabawki sprawdzą się świetnie jako prezent na urodziny, chrzciny bądź jakąkolwiek inną imprezę.

Klocki, które rozwijają wyobraźnię – podsumowanie

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko chłonęło wiedzę bez nudnego wpatrywania się w książki – spraw mu klocki, które nie tylko pozwolą na ciekawe spędzanie czasu, ale pomogą mu się rozwinąć. Klocki wafle pobudzają lewą półkulę mózgową do działania, a także polepszają pamięć. W ofertach sklepów z zabawkami znajdziesz także klocki magnetyczne, które wzbudzą zainteresowanie dziecka już od najmłodszych lat życia!

Polecane

pixel