Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Jaką lalkę wybrać dla dziecka?

2020-02-11
Jaką lalkę wybrać dla dziecka?

Nadeszła najwyższa pora na zakup pierwszej lalki dla Twojego malucha? To z pewnością jedna z najważniejszych zabawek, które powinna znaleźć się w każdym pokoju dziecięcym – nie tylko u dziewczynek. Lalki nauczą malucha troskliwości, a przy okazji zapewnią doskonałą zabawę na długi czas. Jaką lalkę wybrać dla dziecka? Oczywiście najlepiej sprawdzą się lalki bobasy, choć nie tylko.

 

Wybierz lalkę dobrej jakości

Oczywiście dobra lalka dla dziecka powinna być bezpieczna. Oprócz atestów i certyfikatów należy sprawdzić, czy lalka wykonana jest z bezpiecznych materiałów i czy nie ma drobnych elementów, które dziecko mogłoby połknąć. Zwracaj uwagę na oznaczenia zabawki – lalka dla 2 latka może w istotny sposób różnić się od tej dla 8 latka, dlatego nie wybieraj pierwszej lepszej lalki – ani tej, która wpadnie w oko Twojemu dziecku.

 

Baby Born – ulubione lalki każdego malucha

Słyszałeś o lalkach Baby Born, które do złudzenia przypominają ludzkie noworodki? Tego typu lalki bobasy mają spore potrzeby! Kąpiel, przewijanie, karmienie, głaskanie, przytulenie, a potem spanie – nie da się ukryć, że te lalki naprawdę wymagają opieki. To doskonała zabawa dla każdego dziecka. Co ważne, do lalek Baby Born możesz dokupić niezależne zestawy akcesoriów, co na pewno urozmaici dziecku zabawę.

 

Lalki z bajek – podaruj dziecku ulubioną bohaterkę

Twoja córka ma ulubioną, bajkową bohaterkę? Zaskocz ją wyjątkowym prezentem - lalki z bajek to rewelacyjny sposób na sprawienie dziecku wielkiej radości. Masza i Niedźwiedź, Kraina Lodu – lalki dostępne są w różnych wersjach.

 

Lalkie Barbie – moda na nie nie przemija

Pamiętasz lalki Barbie ze swojego dzieciństwa? Pewnie niewielu Panów dziś zechce się do tego przyznać, ale lalki te były tak „ludzkie", że chłopcy również chętnie wykorzystywali je podczas zabawy – choćby jako żołnierzy. Dziś lalki Barbie nadal doskonale sprawdzają się jako zabawki, choć niekoniecznie u najmłodszych dzieci. Jeśli Twój syn lub córka są już nieco starsze, koniecznie podaruj im lalki Barbie – na pewno będą zadowolone.

 

A dla młodszych – szmaciane lalki

Szmaciane lalki w nowoczesnej odsłonie to świetny pomysł na zabawkę dla najmłodszych dzieci. Bardzo miękka, miła w dotyku szmaciana lalka to wręcz idealna przytulanka, która na pewno przez długi czas pozostanie bliska sercu Twojego dziecka.

Polecane

pixel