Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Co kupić dla 3 latka?

2020-02-14
Co kupić dla 3 latka?

Poszukujesz ciekawych inspiracji zabawkowych dla swojego malucha i zastanawiasz się, co kupić dla 3 latka? Wybór zabawek jest ogromny, jednak warto wybrać te, które będą jednocześnie bezpieczne i zapewnią dziecku nie tylko świetną zabawę, ale też ćwiczenie różnego typu umiejętności.

 

Zabawki dla 3 latka – postaw na wysoką jakość

Choć sklepowe półki z zabawkami kuszą nas ogromną ilością produktów, zamiast na ilość, warto postawić na jakość. Poszukując idealnej zabawki koniecznie sprawdź, czy posiada ona wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty oraz czy wykonana jest z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Świetnym rozwiązaniem są zabawki drewniane które są o wiele trwalsze niż zabawki plastikowe, a dodatkowo wpisują się w modne obecnie trendy eko. Czasem lepiej jest kupić jedną, nieco droższą zabawkę, niż kilka kolorowych, plastikowych gadżetów, które prawdopodobnie szybko znudzą się maluchowi.

 

Nie tylko zabawa, ale też rozwój

Uwielbiasz patrzeć, jak z dnia na dzień Twoje dziecko się rozwija i jak ogromną radość sprawia mu poznawanie świata? Pamiętaj, że najlepsza dla dziecka jest nauka przez zabawę. Postaraj się dobierać zabawki dla 3 latka w taki sposób, aby każda z nich mogła nauczyć go czegoś nowego.

 

Klocki dla 3 latka

Klocki to wręcz idealna zabawa dla dzieci w każdym wieku. W przypadku najmłodszych maluchów są to ogromne, łatwe do ułożenia klocki. Z wiekiem jednak poziom trudności rośnie. Jeśli chodzi o zabawki dla 3 latka, warto wybrać klocki, składające się ze średniej wielkości kolorowych elementów. Producenci zabawek umieszczają na opakowaniach informację, dla dzieci w jakim wieku przeznaczone są dane klocki. Warto się tym kierować, ponieważ dzięki temu można mieć pewność, że dana zabawka będzie odpowiednia dla 3 latka lub dziecka w innym wieku.

 

Kolorowe auto dla malucha

Kolorowe samochody i inne pojazdy to jedne z ulubionych zabawek nie tylko 3 letnich chłopców, ale też dziewczynek. Mogą one sprawić wiele frajdy, szczególnie jeśli pasażerem pojazdu będzie ukochany pluszowy miś lub lalka. To jedna z tych zabawek dla 3 latka, których nie może zabraknąć w pokoju dziecięcym. Możesz wybrać samochody interaktywne lub drewniane na sznurku, które Twoje dziecko będzie mogło ciągnąć za sobą w czasie spacerów.

Polecane

pixel