Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

5 propozycji zabaw na świeżym powietrzu!

2020-06-06
5 propozycji zabaw na świeżym powietrzu!
Twoje dziecko uwielbia bawić się na świeżym powietrzu? A może za każdym razem musisz wyciągać je na dwór? Oto kilka propozycji zabaw na świeżym powietrzu, dzięki którym każde dziecko spędzi ciekawe i radosne popołudnie. 

Domek ogrodowy – forteca dla małego zdobywcy

Domek ogrodowy to świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka – niezależnie od tego, ile ma lat. Domki ogrodowe pozwalają na różnego rodzaju zabawy, od tworzenia pięknych domków dla lalek, przez zabawę w dom, aż po zmienianie domku w prawdziwą fortecę, której trzeba dzielnie bronić przed najeźdźcami. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni domek, a Twoje dziecko z pewnością spędzi tam niemal każde wakacyjne popołudnie. Pamiętaj tylko, aby od czasu do czasu dostarczać maluchowi trochę smakołyków – dzięki temu zabawa będzie jeszcze lepsza!

Piaskownica – zabawa kreatywna na świeżym powietrzu

Jeśli w ogrodzie znajduje się dość miejsca, koniecznie powinna znaleźć się tam piaskownica dla dzieci. Chyba każde dziecko uwielbia zabawy w piasku, i to już od najmłodszych lat. W piaskownicy nie może również zabraknąć odpowiednich akcesoriów, takich jak wiaderko, łopatki czy foremki. Możesz pójść o krok dalej u ustawić w piaskownicy stół wodny, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas zabawy wodą, jak i piaskiem. 

Jazda na rowerze

Wydaje Ci się, że Twoje dziecko jest za małe na jazdę na rowerze? Nic bardziej mylnego! Obecnie w sklepach można znaleźć niewielkie rowery dla dzieci, które doskonale nadają się nawet dla najmłodszych. Przykładem mogą być rowerki trójkołowe czy specjalne rowerki-wózki, które są prowadzone przez rodziców. Taka zabawa z pewnością uszczęśliwi każde dziecko. 

A może traktor?

Traktor i inne jeździki to świetny pomysł na zabawę dla dziecka. Dzięki takich zabawkom Twoje dziecko w jednej chwili może zostać farmerem – a to sposób na świetną przygodę! Jeździki to ciekawa alternatywa dla rowerków. Bez wątpienia zachwycą dziecka i zapewnią mu doskonała zabawę i mnóstwo radości. 

Bańki i inne zabawki ogrodowe

Wybór zabawek ogrodowych jest naprawdę duży. Na uwagę zasługują na przykład bańki mydlane – bo kto z nas ich nie kocha? Dzieci ucieszą się na przykład z kosiarki, która podczas jazdy wypuszcza bańki. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko spędzało czas aktywnie, dobrym wyborem będzie kosz do koszykówki lub bramka do gry w piłkę nożną. Ogród to niekończące się możliwości, dlatego zadbaj o to, aby Twoje dziecko mogło spędzać tam czas naprawdę w wyjątkowy sposób.

Polecane

pixel