Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Czytaj z Albikiem: zestawy z elektronicznym piórem

( ilość produktów: 1 )

Seria interaktywnych książek dla dzieci Czytaj z Albikiem to znakomita propozycja zarówno dla przedszkolaków, jak i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Do rozpoczęcia przygody potrzebne jest specjalne pióro, które odczytuje zakodowany tekst, dostarczając dziecku cenną wiedzę, a przy okazji gwarantując mu mnóstwo frajdy. W sklepie znajdziesz zarówno elektroniczne pióro, jak i dedykowane mu publikacje dla najmłodszych.

Interaktywne książeczki edukacyjne „Czytaj z Albikiem” dla dzieci

Korzystając z naszej oferty, zamówisz elektroniczne pióro i kolorowe książeczki o różnorodnej tematyce. Co warte podkreślenia, dzięki aktualizacjom oprogramowania pióro będzie współpracowało z każdą nową publikacją z serii Czytaj z Albikiem. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy kilkanaście książeczek edukacyjnych zapoznających dziecko z różnymi obszarami wiedzy. Znajdziesz w tym miejscu kolorowe książki dla dzieci najmłodszych, opowiadające o różnych kategoriach zwierząt czy zawodów. Oferujemy również książeczki dedykowane nieco starszym dzieciom, uczące o wszechświecie, zapoznające z ludzką anatomią, pomocne w nauce podstaw języka polskiego i angielskiego. Prezentowane elementarze dla dzieci to przydatne narzędzia w nauce liter, przybliżające dziecku pisownię prostych słówek i wyrażeń, idealne dla pierwszoklasistów i dzieci nieco młodszych, które nie umieją jeszcze czytać i dopiero poznają zasady pisowni. W sklepie 3xk.pl znajdziesz oryginalne książeczki Czytaj z Albikiem, uniwersalne pióro elektroniczne z akcesoriami oraz rozbudowane zestawy startowe (pióro i książeczka). Nasz internetowy sklep z zabawkami stale aktualizuje ofertę, dlatego odwiedzaj nas regularnie, zawsze możesz liczyć na najnowsze wersje książeczek od firmy Albi. Zapraszamy!

Nauka nie musi być nudna, czego najlepszym przykładem jest wyjątkowa serii interaktywnych publikacji dla najmłodszych Czytaj z Albikiem. Wystarczy zamówić zestaw startowy z elektronicznym piórem i przy kolejnych okazjach zamawiać dziecku kolejne książeczki. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszych propozycji na oryginale zabawki oraz pomoce naukowe dla najmłodszych. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie!

Płeć
pixel