Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Z miłości do zwierząt. Prezentuje - marka Schleich

2020-04-15
Z miłości do zwierząt. Prezentuje - marka Schleich
Pieski, kotki, koniki, a nawet dinozaury – dzieci kochają wszystkie zwierzęta, bez wyjątku! Nie bez powodu w pokojach dziecięcych nie brakuje misiów – przytulanek czy miękkich maskotek o kształcie innych zwierzaków, a także mnóstwa zabawek-zwierzątek, pościeli w kotki czy kubka z wizerunkiem królika czy innego pupila. Jeśli Twój maluch również nie potrafi żyć bez otaczania się zwierzakami, zabawki Schleich są stworzone dla niego! 

Schleich – kilka słów o ponadczasowych zabawkach

Schleich to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm, zajmujących się produkcją zabawek. Marka specjalizuje się w tworzeniu zabawek w kształcie zwierząt. Produkowane są z najwyższej klasy tworzywa, dzięki czemu zabawki są bezpieczne dla dzieci w każdym wieku – nawet dla tych najmłodszych. Co najważniejsze, zabawki Schleich wykonane są z nadzwyczajną starannością. Wystarczy spojrzeć na któreś ze zwięrzątek. Widać tutaj troskę o detal, który został oddany w każdym szczególe. W ofercie Schleich znaleźć można zarówno popularne zwierzęta domowe, jak psy czy koty, a także indyki, dinozaury, konie najróżniejszych ras, cielaki czy teksańskie krowy. Dzięki temu dziecko może stworzyć prawdziwy zwierzyniec!

Zabawa figurkami zwierząt – dlaczego jest tak ważna?

Co właściwie sprawia, że dzieci uwielbiają zabawę figurkami zwierząt, zarówno tych, które dobrze znają, jak i całkowicie obcych, widzianych tylko w ZOO? Zabawa zwierzętami daje niemal nieograniczone możliwości. Zwierzątka Schleich pozwalają na tworzenie farmy, w której mieszkać będą konie, krowy i świnki, a także odległych stajni, odległych afrykańskich lasów czy światów z przeszłości, gdy po świecie wędrowały dinozaury. To z pewnością doskonały sposób na rozbudzenie i rozwijanie wyobraźni dziecka. Przy okazji można również nauczyć je tego, gdzie żyje dane zwierzę, jakie ma zwyczaje, co jada itp. 

Schleich – niekończąca się przygoda! 

Wiele dzieci (jeśli nie większość) kocha zabawę zwierzakami, traktując je niczym figurki ludzi – w czasie zabawy przeżywają przygody, nawiązują przyjaźnie, żartują, a nawet próbują ulubionych przysmaków dziecka. Nierzadko figurki zwierząt stają się ulubionymi przyjaciółmi dzieci, podobnie jak maskotki. Co ważne, Schleich oferuje również całe zestawy dla zwierząt, na przykład centra czy szkółki jeździeckie, apteczki dla koni, przysmaki dla prosiąt czy stajnię dla krów. Jednym słowem, zabawa ze Schleich to niekończąca się przygoda!

Polecane

pixel