Zamów do 14:00 wyślemy dzisiaj! UWAGA: Nowy adres: Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 20A

Praca

Na rynku jesteśmy obecni od lipca 2013 roku. Od samego początku rozwijamy się bardzo dynamicznie, czego dowodem są zdobywane przez nas rokrocznie laury e-Gazeli Biznesu. Dbamy także o wysoką jakość obsługi potwierdzoną Wyróżnieniem w Rankingu Opineo. Podstawą tego sukcesu są ludzie, z którymi tworzymy 3xk.pl.

Przed nami jednak kolejne wyzwania. Niezwykle szybkie zmiany, jakie zachodzą w branży e-commerce, wymagają ciągłego wprowadzania innowacji podnoszących jakość i szybkość obsługi klienta. Chcemy być wzorowym sklepem i wyznaczać trendy w branży, ale sami nie damy rady tego zrobić.

Poszukujemy pracowitych, odpowiedzialnych osób, które nie boją się wyzwań i są otwarte na zmiany. Codziennie wprowadzamy usprawnienia tworzone przez członków naszego zespołu.

Jeśli chcesz pracować w miłej atmosferze i zgranym zespole z poczuciem, że tworzysz coś fajnego, dołącz do nas!

Oferty pracy

Specjalista ds sprzedaży internetowej

Miejsce pracy: Macierzysz, ul. Sławęcińska 12 - okolice węzła drogowego Warszawa-Zachód (Mory)

Zadania:

- obsługa strony internetowej,
- tworzenie opisów produktów,
- prezentacja oferty w różnych kanałachh sprzedaży tj. serwisy aukcyjne, marketplace.

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze e-commerce,
- odpowiedzialność,
- pozytywne podejście do klienta,
- mile widziana znajomość systemu IAI-Shop.

Oferujemy:

- wynagrodzenie, z którego będziesz zadowolony,
- pozytywną, twórczą atmosferę pracy z realnym wpływem na życie firmy,
- umowę o pracę po okresie próbnym.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy kamila.kozlowska@3xk.pl.
pixel